Additional information
| Weight | 25 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 25.59 × 25.59 × 10.83 in |
| Finish | Polished Satin |
| Collection | Crosstown |
| Country of Origin | China |
| UPC | 94902109800 |
| Brand | Elkay |
| Shape | Rectangular |
Original price was: $501.00.$350.70Current price is: $350.70.
Available colors/finishes: Polished Satin
| Weight | 25 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 25.59 × 25.59 × 10.83 in |
| Finish | Polished Satin |
| Collection | Crosstown |
| Country of Origin | China |
| UPC | 94902109800 |
| Brand | Elkay |
| Shape | Rectangular |