Additional information
| Weight | 24 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 26 × 24 × 13 in |
| Finish | Polished Satin |
| Collection | Crosstown |
| Country of Origin | China |
| UPC | 94902109817 |
| Brand | Elkay |
| Shape | Rectangular |
Original price was: $625.00.$437.50Current price is: $437.50.
Available colors/finishes: Polished Satin
| Weight | 24 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 26 × 24 × 13 in |
| Finish | Polished Satin |
| Collection | Crosstown |
| Country of Origin | China |
| UPC | 94902109817 |
| Brand | Elkay |
| Shape | Rectangular |