Additional information
| Weight | 13 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 26.28 × 24.22 × 10.51 in |
| Finish | Lustrous Satin |
| Collection | Asana |
| Country of Origin | United States |
| UPC | 94902351223 |
| Brand | Elkay |
| Shape | Round |
Original price was: $843.00.$590.10Current price is: $590.10.
Available colors/finishes: Lustrous Satin
| Weight | 13 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 26.28 × 24.22 × 10.51 in |
| Finish | Lustrous Satin |
| Collection | Asana |
| Country of Origin | United States |
| UPC | 94902351223 |
| Brand | Elkay |
| Shape | Round |