Additional information
| Weight | 18 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 23.31 × 9.81 × 23.19 in |
| Finish | Lustrous Satin |
| Collection | Lustertone Classic |
| Country of Origin | United States |
| UPC | 94902072531 |
| Brand | Elkay |
| Shape | Rectangular |
Original price was: $1,110.00.$777.00Current price is: $777.00.
Available colors/finishes: Lustrous Satin
| Weight | 18 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 23.31 × 9.81 × 23.19 in |
| Finish | Lustrous Satin |
| Collection | Lustertone Classic |
| Country of Origin | United States |
| UPC | 94902072531 |
| Brand | Elkay |
| Shape | Rectangular |