Additional information
| Weight | 16.26 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 30.66 × 26.28 × 12.51 in |
| Finish | Lustrous Satin |
| Collection | Lustertone Classic |
| Country of Origin | United States |
| UPC | 94902761268 |
| Brand | Elkay |
| Shape | Rectangular |
Original price was: $1,191.00.$833.70Current price is: $833.70.
Available colors/finishes: Lustrous Satin
| Weight | 16.26 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 30.66 × 26.28 × 12.51 in |
| Finish | Lustrous Satin |
| Collection | Lustertone Classic |
| Country of Origin | United States |
| UPC | 94902761268 |
| Brand | Elkay |
| Shape | Rectangular |