Additional information
| Weight | 12 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 21.31 × 9.31 × 22.94 in |
| Finish | Lustertone |
| Collection | Lustertone Classic |
| Country of Origin | United States |
| UPC | 94902340722 |
| Brand | Elkay |
| Shape | Rectangular |
| Mounting | Top Mount |
Original price was: $1,094.00.$765.80Current price is: $765.80.
Available colors/finishes: Lustertone
| Weight | 12 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 21.31 × 9.31 × 22.94 in |
| Finish | Lustertone |
| Collection | Lustertone Classic |
| Country of Origin | United States |
| UPC | 94902340722 |
| Brand | Elkay |
| Shape | Rectangular |
| Mounting | Top Mount |