Additional information
| Weight | 12 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 23.31 × 8.94 × 23.19 in |
| Finish | Lustertone |
| Collection | Lustertone Classic |
| Country of Origin | United States |
| UPC | 94902381817 |
| Brand | Elkay |
| Shape | Square |
Original price was: $1,147.00.$802.90Current price is: $802.90.
Available colors/finishes: Lustertone
| Weight | 12 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 23.31 × 8.94 × 23.19 in |
| Finish | Lustertone |
| Collection | Lustertone Classic |
| Country of Origin | United States |
| UPC | 94902381817 |
| Brand | Elkay |
| Shape | Square |