Additional information
| Weight | 8.3 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 17.31 × 8.81 × 22.94 in |
| Finish | Lustertone |
| Collection | Lustertone Classic |
| Country of Origin | United States |
| UPC | 94902341361 |
| Brand | Elkay |
| Shape | Rectangular |
| Mounting | Top Mount |
Original price was: $1,088.00.$761.60Current price is: $761.60.
Available colors/finishes: Lustertone
| Weight | 8.3 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 17.31 × 8.81 × 22.94 in |
| Finish | Lustertone |
| Collection | Lustertone Classic |
| Country of Origin | United States |
| UPC | 94902341361 |
| Brand | Elkay |
| Shape | Rectangular |
| Mounting | Top Mount |