Additional information
| Weight | 12 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 26.28 × 24.22 × 12.51 in |
| Finish | Lustertone |
| Collection | Lustertone Classic |
| Country of Origin | United States |
| UPC | 94902366593 |
| Brand | Elkay |
| Shape | Rectangular |
| Mounting | Top Mount |
Original price was: $1,335.00.$934.50Current price is: $934.50.
Available colors/finishes: Lustertone
| Weight | 12 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 26.28 × 24.22 × 12.51 in |
| Finish | Lustertone |
| Collection | Lustertone Classic |
| Country of Origin | United States |
| UPC | 94902366593 |
| Brand | Elkay |
| Shape | Rectangular |
| Mounting | Top Mount |