Additional information
| Weight | 13 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 23.31 × 12.06 × 23.94 in |
| Finish | Radiant Satin |
| Collection | Dayton |
| Country of Origin | United States |
| UPC | 94902778112 |
| Brand | Elkay |
| Shape | Rectangular |
Original price was: $419.00.$293.30Current price is: $293.30.
Available colors/finishes: Radiant Satin
| Weight | 13 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 23.31 × 12.06 × 23.94 in |
| Finish | Radiant Satin |
| Collection | Dayton |
| Country of Origin | United States |
| UPC | 94902778112 |
| Brand | Elkay |
| Shape | Rectangular |