Additional information
| Weight | 11.8 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 19.31 × 9.31 × 24.94 in |
| Finish | Lustrous Satin |
| Collection | Lustertone Classic |
| Country of Origin | United States |
| UPC | 94902228679 |
| Brand | Elkay |
| Shape | Rectangular |
Original price was: $777.00.$543.90Current price is: $543.90.
Available colors/finishes: Lustrous Satin
| Weight | 11.8 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 19.31 × 9.31 × 24.94 in |
| Finish | Lustrous Satin |
| Collection | Lustertone Classic |
| Country of Origin | United States |
| UPC | 94902228679 |
| Brand | Elkay |
| Shape | Rectangular |