Additional information
| Weight | 11 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 19.31 × 7.81 × 25.94 in |
| Finish | Lustrous Satin |
| Collection | Lustertone Classic |
| Country of Origin | United States |
| UPC | 94902432786 |
| Brand | Elkay |
| Shape | Rectangular |
Original price was: $859.00.$601.30Current price is: $601.30.
Available colors/finishes: Lustrous Satin
| Weight | 11 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 19.31 × 7.81 × 25.94 in |
| Finish | Lustrous Satin |
| Collection | Lustertone Classic |
| Country of Origin | United States |
| UPC | 94902432786 |
| Brand | Elkay |
| Shape | Rectangular |