Additional information
| Weight | 11 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 23.31 × 8.94 × 23.19 in |
| Finish | Lustrous Satin |
| Collection | Lustertone Classic |
| Country of Origin | United States |
| UPC | 94902432847 |
| Brand | Elkay |
| Shape | Rectangular |
Original price was: $951.00.$665.70Current price is: $665.70.
Available colors/finishes: Lustrous Satin
| Weight | 11 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 23.31 × 8.94 × 23.19 in |
| Finish | Lustrous Satin |
| Collection | Lustertone Classic |
| Country of Origin | United States |
| UPC | 94902432847 |
| Brand | Elkay |
| Shape | Rectangular |