Additional information
| Weight | 7.5 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 19.56 × 11.06 × 22.69 in |
| Finish | Radiant Satin |
| Collection | Dayton |
| Country of Origin | United States |
| UPC | 94902427836 |
| Brand | Elkay |
| Shape | Rectangular |
Original price was: $361.00.$252.70Current price is: $252.70.
Available colors/finishes: Radiant Satin
| Weight | 7.5 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 19.56 × 11.06 × 22.69 in |
| Finish | Radiant Satin |
| Collection | Dayton |
| Country of Origin | United States |
| UPC | 94902427836 |
| Brand | Elkay |
| Shape | Rectangular |