Additional information
| Weight | 11 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 17.31 × 8.81 × 22.94 in |
| Finish | Lustrous Satin |
| Collection | Lustertone Classic |
| Country of Origin | United States |
| UPC | 94902466729 |
| Brand | Elkay |
| Shape | Square |
Original price was: $864.00.$604.80Current price is: $604.80.
Available colors/finishes: Lustrous Satin
| Weight | 11 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 17.31 × 8.81 × 22.94 in |
| Finish | Lustrous Satin |
| Collection | Lustertone Classic |
| Country of Origin | United States |
| UPC | 94902466729 |
| Brand | Elkay |
| Shape | Square |