Additional information
| Weight | 9.75 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 20.81 × 7.81 × 21.81 in |
| Finish | Lustrous Satin |
| Collection | Lustertone Classic |
| Country of Origin | United States |
| UPC | 94902173979 |
| Brand | Elkay |
| Shape | Square |
Original price was: $1,125.00.$787.50Current price is: $787.50.
Available colors/finishes: Lustrous Satin
| Weight | 9.75 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 20.81 × 7.81 × 21.81 in |
| Finish | Lustrous Satin |
| Collection | Lustertone Classic |
| Country of Origin | United States |
| UPC | 94902173979 |
| Brand | Elkay |
| Shape | Square |