Additional information
| Weight | 12.25 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 23.53 × 19.78 × 12.51 in |
| Finish | Lustrous Satin |
| Collection | Lustertone Classic |
| Country of Origin | United States |
| UPC | 94902342375 |
| Brand | Elkay |
| Shape | Square |
Original price was: $1,439.00.$1,007.30Current price is: $1,007.30.
Available colors/finishes: Lustrous Satin
| Weight | 12.25 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 23.53 × 19.78 × 12.51 in |
| Finish | Lustrous Satin |
| Collection | Lustertone Classic |
| Country of Origin | United States |
| UPC | 94902342375 |
| Brand | Elkay |
| Shape | Square |