Additional information
| Weight | 7 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 16.31 × 9.19 × 21.44 in |
| Finish | Lustertone |
| Collection | Lustertone Classic |
| Country of Origin | United States |
| UPC | 94902362991 |
| Brand | Elkay |
| Shape | Rectangular |
| Mounting | Top Mount |
Original price was: $1,074.00.$751.80Current price is: $751.80.
Available colors/finishes: Lustertone
| Weight | 7 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 16.31 × 9.19 × 21.44 in |
| Finish | Lustertone |
| Collection | Lustertone Classic |
| Country of Origin | United States |
| UPC | 94902362991 |
| Brand | Elkay |
| Shape | Rectangular |
| Mounting | Top Mount |