Additional information
| Weight | 11 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 19.31 × 9.31 × 24.94 in |
| Finish | Lustrous Satin |
| Collection | Lustertone Classic |
| Country of Origin | United States |
| UPC | 94902439600 |
| Brand | Elkay |
| Shape | Rectangular |
Original price was: $643.00.$450.10Current price is: $450.10.
Available colors/finishes: Lustrous Satin
| Weight | 11 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 19.31 × 9.31 × 24.94 in |
| Finish | Lustrous Satin |
| Collection | Lustertone Classic |
| Country of Origin | United States |
| UPC | 94902439600 |
| Brand | Elkay |
| Shape | Rectangular |