Additional information
| Weight | 11.4 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 18.81 × 9.69 × 21.19 in |
| Finish | Lustrous Satin |
| Collection | Lustertone Classic |
| Country of Origin | United States |
| UPC | 94902228686 |
| Brand | Elkay |
| Shape | D-Shape |
Original price was: $854.00.$597.80Current price is: $597.80.
Available colors/finishes: Lustrous Satin
| Weight | 11.4 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 18.81 × 9.69 × 21.19 in |
| Finish | Lustrous Satin |
| Collection | Lustertone Classic |
| Country of Origin | United States |
| UPC | 94902228686 |
| Brand | Elkay |
| Shape | D-Shape |