Additional information
| Weight | 9.7 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 23.31 × 19.56 × 9.06 in |
| Finish | Lustrous Satin |
| Collection | Lustertone Classic |
| Country of Origin | United States |
| UPC | 94902228624 |
| Brand | Elkay |
| Shape | Round |
Original price was: $639.00.$447.30Current price is: $447.30.
Available colors/finishes: Lustrous Satin
| Weight | 9.7 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 23.31 × 19.56 × 9.06 in |
| Finish | Lustrous Satin |
| Collection | Lustertone Classic |
| Country of Origin | United States |
| UPC | 94902228624 |
| Brand | Elkay |
| Shape | Round |