Additional information
| Weight | 9.5 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 23.53 × 19.78 × 10.51 in |
| Finish | Lustertone |
| Collection | Lustertone Classic |
| Country of Origin | United States |
| UPC | 94902381114 |
| Brand | Elkay |
| Shape | Rectangular |
| Mounting | Top Mount |
Original price was: $976.00.$683.20Current price is: $683.20.
Available colors/finishes: Lustertone
| Weight | 9.5 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 23.53 × 19.78 × 10.51 in |
| Finish | Lustertone |
| Collection | Lustertone Classic |
| Country of Origin | United States |
| UPC | 94902381114 |
| Brand | Elkay |
| Shape | Rectangular |
| Mounting | Top Mount |