Additional information
| Weight | 22 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 26.06 × 24 × 12.06 in |
| Finish | Polished Satin |
| Collection | Crosstown |
| Country of Origin | China |
| UPC | 94902109794 |
| Brand | Elkay |
| Shape | Rectangular |
Original price was: $550.00.$385.00Current price is: $385.00.
Available colors/finishes: Polished Satin
| Weight | 22 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 26.06 × 24 × 12.06 in |
| Finish | Polished Satin |
| Collection | Crosstown |
| Country of Origin | China |
| UPC | 94902109794 |
| Brand | Elkay |
| Shape | Rectangular |