Additional information
| Weight | 6.9 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 18.78 × 17.47 × 10.51 in |
| Finish | Lustrous Satin |
| Collection | Asana |
| Country of Origin | United States |
| UPC | 94902045405 |
| Brand | Elkay |
| Shape | Round |
Original price was: $689.00.$482.30Current price is: $482.30.
Available colors/finishes: Lustrous Satin
| Weight | 6.9 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 18.78 × 17.47 × 10.51 in |
| Finish | Lustrous Satin |
| Collection | Asana |
| Country of Origin | United States |
| UPC | 94902045405 |
| Brand | Elkay |
| Shape | Round |