Additional information
| Weight | 9 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 23.53 × 19.78 × 8.51 in |
| Finish | Lustrous Satin |
| Collection | Lustertone Classic |
| Country of Origin | United States |
| UPC | 94902404042 |
| Brand | Elkay |
| Shape | Other |
Original price was: $698.00.$488.60Current price is: $488.60.
Available colors/finishes: Lustrous Satin
| Weight | 9 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 23.53 × 19.78 × 8.51 in |
| Finish | Lustrous Satin |
| Collection | Lustertone Classic |
| Country of Origin | United States |
| UPC | 94902404042 |
| Brand | Elkay |
| Shape | Other |