Additional information
| Weight | 33 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 30.659 × 26.254 × 14 in |
| Finish | Polished Satin |
| Collection | Crosstown |
| Country of Origin | China |
| UPC | 94902143071 |
| Brand | Elkay |
| Shape | Rectangle |
Original price was: $1,028.00.$719.60Current price is: $719.60.
Available colors/finishes: Polished Satin
| Weight | 33 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 30.659 × 26.254 × 14 in |
| Finish | Polished Satin |
| Collection | Crosstown |
| Country of Origin | China |
| UPC | 94902143071 |
| Brand | Elkay |
| Shape | Rectangle |