Additional information
| Weight | 60 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 36 × 32.7 × 12.8 in |
| Finish | Polished Satin |
| Collection | Dart Canyon |
| Country of Origin | China |
| UPC | 94902123981 |
| Brand | Elkay |
| Oversized | Yes |
| Shape | Rectangular |
Original price was: $1,656.00.$1,159.20Current price is: $1,159.20.
Available colors/finishes: Polished Satin
| Weight | 60 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 36 × 32.7 × 12.8 in |
| Finish | Polished Satin |
| Collection | Dart Canyon |
| Country of Origin | China |
| UPC | 94902123981 |
| Brand | Elkay |
| Oversized | Yes |
| Shape | Rectangular |