Additional information
| Weight | 106 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 52 × 36 × 29 in |
| Finish | No 4 Finish |
| Collection | Dependabilt |
| Country of Origin | China |
| UPC | 94902669434 |
| Brand | Elkay |
| Oversized | Yes |
Original price was: $2,487.00.$1,740.90Current price is: $1,740.90.
Available colors/finishes: No 4 Finish
| Weight | 106 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 52 × 36 × 29 in |
| Finish | No 4 Finish |
| Collection | Dependabilt |
| Country of Origin | China |
| UPC | 94902669434 |
| Brand | Elkay |
| Oversized | Yes |