Additional information
| Weight | 87 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 54 × 24 × 43.75 in |
| Finish | No 4 Finish |
| Collection | Dependabilt |
| Country of Origin | China |
| UPC | 94902734118 |
| Brand | Elkay |
| Oversized | Yes |
Original price was: $1,852.00.$1,296.40Current price is: $1,296.40.
Available colors/finishes: No 4 Finish
| Weight | 87 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 54 × 24 × 43.75 in |
| Finish | No 4 Finish |
| Collection | Dependabilt |
| Country of Origin | China |
| UPC | 94902734118 |
| Brand | Elkay |
| Oversized | Yes |