Additional information
| Weight | 96 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 29 × 30 × 43.75 in |
| Finish | No 4 Finish |
| Collection | Dependabilt |
| Country of Origin | China |
| UPC | 94902734125 |
| Brand | Elkay |
| Oversized | Yes |
Original price was: $1,309.00.$916.30Current price is: $916.30.
Available colors/finishes: No 4 Finish
| Weight | 96 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 29 × 30 × 43.75 in |
| Finish | No 4 Finish |
| Collection | Dependabilt |
| Country of Origin | China |
| UPC | 94902734125 |
| Brand | Elkay |
| Oversized | Yes |