Additional information
| Weight | 101 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 27 × 36 × 29 in |
| Finish | No 4 Finish |
| Collection | Dependabilt |
| Country of Origin | China |
| UPC | 94902731063 |
| Brand | Elkay |
| Oversized | Yes |
Original price was: $2,003.00.$1,402.10Current price is: $1,402.10.
Available colors/finishes: No 4 Finish
| Weight | 101 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 27 × 36 × 29 in |
| Finish | No 4 Finish |
| Collection | Dependabilt |
| Country of Origin | China |
| UPC | 94902731063 |
| Brand | Elkay |
| Oversized | Yes |