Additional information
| Weight | 96 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 25 × 36 × 29 in |
| Finish | No 4 Finish |
| Collection | Dependabilt |
| Country of Origin | China |
| UPC | 94902731056 |
| Brand | Elkay |
| Oversized | Yes |
Original price was: $1,925.00.$1,347.50Current price is: $1,347.50.
Available colors/finishes: No 4 Finish
| Weight | 96 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 25 × 36 × 29 in |
| Finish | No 4 Finish |
| Collection | Dependabilt |
| Country of Origin | China |
| UPC | 94902731056 |
| Brand | Elkay |
| Oversized | Yes |