Additional information
| Weight | 76 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 24 × 27 × 26 in |
| Finish | No 4 Finish |
| Collection | Dependabilt |
| Country of Origin | China |
| UPC | 94902731940 |
| Brand | Elkay |
| Oversized | Yes |
Original price was: $1,521.00.$1,064.70Current price is: $1,064.70.
Available colors/finishes: No 4 Finish
| Weight | 76 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 24 × 27 × 26 in |
| Finish | No 4 Finish |
| Collection | Dependabilt |
| Country of Origin | China |
| UPC | 94902731940 |
| Brand | Elkay |
| Oversized | Yes |