Additional information
| Weight | 73 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 24 × 25 × 26 in |
| Finish | No 4 Finish |
| Collection | Dependabilt |
| Country of Origin | China |
| UPC | 94902731933 |
| Brand | Elkay |
| Oversized | Yes |
Original price was: $1,508.00.$1,055.60Current price is: $1,055.60.
Available colors/finishes: No 4 Finish
| Weight | 73 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 24 × 25 × 26 in |
| Finish | No 4 Finish |
| Collection | Dependabilt |
| Country of Origin | China |
| UPC | 94902731933 |
| Brand | Elkay |
| Oversized | Yes |