Additional information
| Weight | 118 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 32.5 × 16.25 × 31.25 in |
| Finish | Canvas White |
| Collection | St George |
| Flush Rate | 1.28 gal/flush |
| Watersense | WS |
| Country of Origin | China |
| UPC | 7.91556E+11 |
| Brand | DXV |
| Oversized | Yes |
Original price was: $1,340.00.$938.00Current price is: $938.00.
| Weight | 118 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 32.5 × 16.25 × 31.25 in |
| Finish | Canvas White |
| Collection | St George |
| Flush Rate | 1.28 gal/flush |
| Watersense | WS |
| Country of Origin | China |
| UPC | 7.91556E+11 |
| Brand | DXV |
| Oversized | Yes |