Additional information
| Weight | 37 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 18.938 × 10.375 × 16.938 in |
| Finish | Canvas White |
| Collection | St George |
| Flush Rate | 1.28 gal/flush |
| Watersense | WS |
| Country of Origin | Mexico |
| UPC | 7.91556E+11 |
| Brand | DXV |
Original price was: $453.00.$317.10Current price is: $317.10.
| Weight | 37 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 18.938 × 10.375 × 16.938 in |
| Finish | Canvas White |
| Collection | St George |
| Flush Rate | 1.28 gal/flush |
| Watersense | WS |
| Country of Origin | Mexico |
| UPC | 7.91556E+11 |
| Brand | DXV |