Additional information
| Weight | 7.5 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 17.52 × 13.976 × 4.213 in |
| Finish | Polished Chrome |
| Collection | Randall |
| Country of Origin | China |
| UPC | 12611531286 |
| Brand | DXV |
| Flow Rate (GPM) | 1.5 gal/min |
Original price was: $698.00.$488.60Current price is: $488.60.
| Weight | 7.5 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 17.52 × 13.976 × 4.213 in |
| Finish | Polished Chrome |
| Collection | Randall |
| Country of Origin | China |
| UPC | 12611531286 |
| Brand | DXV |
| Flow Rate (GPM) | 1.5 gal/min |