Additional information
| Weight | 1 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 1 × 1 × 1 in |
| Finish | Canvas White |
| Collection | Oak Hill |
| Flush Rate | 1.28 gal/flush |
| Watersense | WS |
| Country of Origin | Turkey |
| UPC | 7.91556E+11 |
| Brand | DXV |
Original price was: $699.00.$489.30Current price is: $489.30.
| Weight | 1 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 1 × 1 × 1 in |
| Finish | Canvas White |
| Collection | Oak Hill |
| Flush Rate | 1.28 gal/flush |
| Watersense | WS |
| Country of Origin | Turkey |
| UPC | 7.91556E+11 |
| Brand | DXV |