Additional information
| Weight | 8 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 17.52 × 16.654 × 4.173 in |
| Finish | Polished Chrome |
| Collection | Keefe |
| Country of Origin | China |
| UPC | 12611533686 |
| Brand | DXV |
| Flow Rate (GPM) | 1.5 gal/min |
Original price was: $529.00.$370.30Current price is: $370.30.
| Weight | 8 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 17.52 × 16.654 × 4.173 in |
| Finish | Polished Chrome |
| Collection | Keefe |
| Country of Origin | China |
| UPC | 12611533686 |
| Brand | DXV |
| Flow Rate (GPM) | 1.5 gal/min |