Additional information
| Weight | 9.17 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 17.52 × 16.654 × 4.173 in |
| Finish | Brushed Nickel |
| Collection | Keefe |
| Watersense | Yes |
| Country of Origin | China |
| UPC | 7.91556E+11 |
| Brand | DXV |
| Flow Rate (GPM) | 1.2 gal/min |
Original price was: $718.00.$502.60Current price is: $502.60.
| Weight | 9.17 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 17.52 × 16.654 × 4.173 in |
| Finish | Brushed Nickel |
| Collection | Keefe |
| Watersense | Yes |
| Country of Origin | China |
| UPC | 7.91556E+11 |
| Brand | DXV |
| Flow Rate (GPM) | 1.2 gal/min |