Additional information
| Weight | 81 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 36.38 × 12.62 × 21.38 in |
| Finish | Canvas White |
| Collection | Hillside |
| Country of Origin | Turkey |
| UPC | 7.91556E+11 |
| Brand | DXV |
| Oversized | Yes |
Original price was: $1,594.00.$1,115.80Current price is: $1,115.80.
Available colors/finishes: Canvas White
| Weight | 81 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 36.38 × 12.62 × 21.38 in |
| Finish | Canvas White |
| Collection | Hillside |
| Country of Origin | Turkey |
| UPC | 7.91556E+11 |
| Brand | DXV |
| Oversized | Yes |