Additional information
| Weight | 92 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 33.38 × 12.62 × 21.38 in |
| Finish | Canvas White |
| Collection | Hillside |
| Country of Origin | Turkey |
| UPC | 7.91556E+11 |
| Brand | DXV |
| Oversized | Yes |
Original price was: $1,472.00.$1,030.40Current price is: $1,030.40.
Available colors/finishes: Canvas White
| Weight | 92 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 33.38 × 12.62 × 21.38 in |
| Finish | Canvas White |
| Collection | Hillside |
| Country of Origin | Turkey |
| UPC | 7.91556E+11 |
| Brand | DXV |
| Oversized | Yes |