Additional information
| Weight | 62 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 23.38 × 12.62 × 21.38 in |
| Finish | Canvas White |
| Collection | Hillside |
| Country of Origin | Turkey |
| UPC | 7.91556E+11 |
| Brand | DXV |
| Oversized | Yes |
Original price was: $1,103.00.$772.10Current price is: $772.10.
Available colors/finishes: Canvas White
| Weight | 62 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 23.38 × 12.62 × 21.38 in |
| Finish | Canvas White |
| Collection | Hillside |
| Country of Origin | Turkey |
| UPC | 7.91556E+11 |
| Brand | DXV |
| Oversized | Yes |