Additional information
| Weight | 110 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 39.06 × 12.62 × 23.75 in |
| Finish | Canvas White |
| Collection | Etre |
| Country of Origin | Italy |
| UPC | 1.93406E+11 |
| Brand | DXV |
| Oversized | Yes |
Original price was: $2,092.00.$1,464.40Current price is: $1,464.40.
Available colors/finishes: Canvas White
| Weight | 110 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 39.06 × 12.62 × 23.75 in |
| Finish | Canvas White |
| Collection | Etre |
| Country of Origin | Italy |
| UPC | 1.93406E+11 |
| Brand | DXV |
| Oversized | Yes |