Additional information
| Weight | 104 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 36.06 × 12.62 × 23.75 in |
| Finish | Canvas White |
| Collection | Etre |
| Country of Origin | Italy |
| UPC | 1.93406E+11 |
| Brand | DXV |
| Oversized | Yes |
Original price was: $1,955.00.$1,368.50Current price is: $1,368.50.
Available colors/finishes: Canvas White
| Weight | 104 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 36.06 × 12.62 × 23.75 in |
| Finish | Canvas White |
| Collection | Etre |
| Country of Origin | Italy |
| UPC | 1.93406E+11 |
| Brand | DXV |
| Oversized | Yes |