Additional information
| Weight | 81 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 29.375 × 17.375 × 18.313 in |
| Finish | Canvas White |
| Collection | Equility |
| Watersense | WS |
| Country of Origin | China |
| UPC | 7.91556E+11 |
| Brand | DXV |
| Oversized | Yes |
Original price was: $509.00.$356.30Current price is: $356.30.
| Weight | 81 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 29.375 × 17.375 × 18.313 in |
| Finish | Canvas White |
| Collection | Equility |
| Watersense | WS |
| Country of Origin | China |
| UPC | 7.91556E+11 |
| Brand | DXV |
| Oversized | Yes |