Additional information
| Weight | 71 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 24.75 × 17.75 × 18.563 in |
| Finish | Canvas White |
| Collection | Dxv Modulus |
| Watersense | WS |
| Country of Origin | China |
| UPC | 7.91556E+11 |
| Brand | DXV |
| Oversized | Yes |
Original price was: $957.00.$669.90Current price is: $669.90.
| Weight | 71 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 24.75 × 17.75 × 18.563 in |
| Finish | Canvas White |
| Collection | Dxv Modulus |
| Watersense | WS |
| Country of Origin | China |
| UPC | 7.91556E+11 |
| Brand | DXV |
| Oversized | Yes |