Additional information
| Weight | 32 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 17.188 × 9.813 × 16.875 in |
| Finish | Canvas White |
| Collection | Equility |
| Flush Rate | 1.1-1.6 gal/flush |
| Watersense | WS |
| Country of Origin | China |
| UPC | 7.91556E+11 |
| Brand | DXV |
Original price was: $267.00.$186.90Current price is: $186.90.
| Weight | 32 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 17.188 × 9.813 × 16.875 in |
| Finish | Canvas White |
| Collection | Equility |
| Flush Rate | 1.1-1.6 gal/flush |
| Watersense | WS |
| Country of Origin | China |
| UPC | 7.91556E+11 |
| Brand | DXV |