Additional information
| Weight | 116 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 32.25 × 16.25 × 31.25 in |
| Finish | Canvas White |
| Collection | Cossu |
| Flush Rate | .8-1.6 gal/flush |
| Watersense | WS |
| Country of Origin | China |
| UPC | 7.91556E+11 |
| Brand | DXV |
| Oversized | Yes |
Original price was: $1,013.00.$709.10Current price is: $709.10.
| Weight | 116 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 32.25 × 16.25 × 31.25 in |
| Finish | Canvas White |
| Collection | Cossu |
| Flush Rate | .8-1.6 gal/flush |
| Watersense | WS |
| Country of Origin | China |
| UPC | 7.91556E+11 |
| Brand | DXV |
| Oversized | Yes |