Additional information
| Weight | 110 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 30.56 × 19.62 × 29 in |
| Finish | Canvas White |
| Collection | At |
| Flush Rate | 0.92-1.32 gal/flush |
| Watersense | WS |
| Country of Origin | Japan |
| UPC | 7.91556E+11 |
| Brand | DXV |
| Oversized | Yes |
Original price was: $5,910.00.$4,137.00Current price is: $4,137.00.
| Weight | 110 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 30.56 × 19.62 × 29 in |
| Finish | Canvas White |
| Collection | At |
| Flush Rate | 0.92-1.32 gal/flush |
| Watersense | WS |
| Country of Origin | Japan |
| UPC | 7.91556E+11 |
| Brand | DXV |
| Oversized | Yes |